Портфоліо


Нескінченне прагнення бути кращим є обов’язком людини.
Це вже саме по собі є винагородою.
Все інше в руках Божих.
 Махатма Ганді


Краплини мого педагогічного досвіду

Серед усіх наук для мене особливою була математикаЯ, Мальвіна Степанівна Проданюк ,
вчитель математики
Слобідського НВК
Педагогічний стаж - 17 років 

Спеціаліст вищої категорії

Закінчила у 2008 році Чернівецький національний університет імені Юрія  Федьковича і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Математика» та здобула кваліфікацію магістра математики.

Проблема над якою працюю:

«Формування творчих здібностей та екологічної компетентності учнів на уроках математики через призму національно-патріотичного виховання та математичні розрахунки»

Моя життєва мудрість:


ü     Переступаючи поріг навчально-виховного комплексу, я усвідомлюю, що приходжу до здобувачів освіти, щоб розпізнати у кожному з них людську особистість, здатну розвиватись і прогресувати.
ü     Мій обов’язок прийняти кожного здобувача освіти таким, яким він є, а не яким я хотіла би його бачити, допомогти кожній дитині досягти максимуму її потенційних можливостей.
ü     Мій обов’язок – сприяти розвитку того доброго, що є мінімальним капіталом кожної без винятку людини. Допомогти кожному здобувачу освіти розкрити свої здібності, талант, сформувати активну життєву позицію на благо своєї Батьківщини.
ü     Я свідомо прийняла рішення бути вчителем. І я свідомо хочу бути вчителем, який любить дітей, але мудрий у своїй любові; який спонукає вихованців вивчати те, що їм слід вивчати; який підбадьорює дитину в момент помилки; який підтримує лад і порядок у дитячому колективі, сприяючи кожній дитині йти власним шляхом саморозвитку.Розмірковуючи над педагогічним кредом, мені на думку спадає одна казка: про те, що кожна людина, що живе на Землі має зв`язок  із певною зіркою в небі. І що кожна ця зірка не схожа на іншу, то тільки здалека вони здаються однаковими. Але люди, хоч і пов`язані з тими зірками, не бачать їх і не відчувають цього зв`язку. Відчути цей зв`язок, знайти свою зірку та йти за нею, бо то є мета нашого життя – це найбільше щастя та найскладніше завдання кожного.  
                 
Ці мудрі рядки і стали моїм педагогічним кредом. Курси підвищення кваліфікації, 2018 Мої нагороди 


Немає коментарів:

Дописати коментар